
Dnia 17 stycznia, na jednej z lekcji tego dnia, dzieci z dużym zaangażowaniem wykonywały zimowe okienka pełne śnieżnych motywów. Następnie z radością opowiadały o planach na ferie zimowe oraz o swoich ulubionych sportach zimowych. Lekcja przebiegła w pogodnej i twórczej atmosferze.
1. Rozmowa z dziećmi na temat jakie zwierzęta żyją na Arktyce i Antarktydzie
2. Swobodna zabawa
3. Zajęcia muzyczno - rytmiczne
4. Oglądanie filmu o zwierzętach polarnych
5. Wykonanie prac plastycznych
Pozdrawiamy
Agata i Ela
1.Rozmowa z dziećmi na temat
polskich tradycji bożonarodzeniowych.
2.Wykonanie ozdoby świątecznej.
3.Swobodna zabawa w grupie.
4.0glądanie bajek o tematyce świątecznej.
Wesołych Świąt :-)
Agata i Ela
Nasze ostatnie tegoroczne zajęcia miały świąteczny charakter i upłynęły w miłej, radosnej atmosferze. Przy dźwiękach kolęd uczniowie klasy czwartej wykonali piękne kartki bożonarodzeniowe. Poniżej prezentujemy zdjęcia prac uczniów.
Życzymy wszystkim wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia!
Dnia 17 stycznia, na jednej z lekcji tego dnia, dzieci z dużym zaangażowaniem wykonywały zimowe okienka pełne śnieżnych motywów. Następnie z radością opowiadały o planach na ferie zimowe oraz o swoich ulubionych sportach zimowych. Lekcja przebiegła w pogodnej i twórczej atmosferze.
1. Rozmowa z dziećmi na temat jakie zwierzęta żyją na Arktyce i Antarktydzie
2. Swobodna zabawa
3. Zajęcia muzyczno - rytmiczne
4. Oglądanie filmu o zwierzętach polarnych
5. Wykonanie prac plastycznych
Pozdrawiamy
Agata i Ela
1.Rozmowa z dziećmi na temat
polskich tradycji bożonarodzeniowych.
2.Wykonanie ozdoby świątecznej.
3.Swobodna zabawa w grupie.
4.0glądanie bajek o tematyce świątecznej.
Wesołych Świąt :-)
Agata i Ela
Nasze ostatnie tegoroczne zajęcia miały świąteczny charakter i upłynęły w miłej, radosnej atmosferze. Przy dźwiękach kolęd uczniowie klasy czwartej wykonali piękne kartki bożonarodzeniowe. Poniżej prezentujemy zdjęcia prac uczniów.
Życzymy wszystkim wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia!