W związku ze zbliżającym się Świętem Niepodległości uczniowie wykonali puzzle własnego projektu dotyczące Polski. Dzieci wycinały kontury naszego kraju, dzieliły Polskę na mniejsze fragmenty w kształcie puzzli, a następnie układały je na kartce stanowiącej podstawę pracy.
Dodatkowo uczniowie stworzyli „Drzewo Niepodległości”, wykorzystując barwy polskiej flagi.
Niektóre puzzle okazały się dość trudne, ale zabawa była bardzo udana, a prace wyszły pięknie!