Webinar - FAMILY CONNECTIONS

Szanowni Państwo,
w imieniu CKU  serdecznie zapraszamy Rodziców naszych Uczniów do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze dotyczącym treningu FAMILY CONNECTIONS.
Webinar odbędzie się 21 stycznia 2022 o godzinie 19:00 czasu irlandzkiego, 20:00 czasu polskiego.
Wydarzenie organizowane jest przez CKU we współpracy z PTDBT w celu przybliżenia idei programu Family Connections. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Prelegentem będzie Bartłomiej Taurogiński - lekarz specjalista w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży. Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Absolwent całościowego szkolenia z zakresu psychoterapii “Szkolenie całościowe systemowo-psychodynamiczne” oraz szkolenia “DBT Comprehensive”.

Webinar poprowadzi: Marta Sędzicka
Na koniec webinaru będzie czas na pytania.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Link do rejestracji na to spotkanie:
Po zarejestrowaniu zostanie wysłany e-mail potwierdzający, zawierający informację, jak dołączyć do spotkania.

Zapraszamy!