Kartki świąteczne dla uczniów w Niemczech- projekt „WSZYSCY POLACY JEDNA RODZINA”

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia uczniowie klas 4a, 4b, 6, 8 i liceum mieli okazję pochwalić się swoimi artystycznymi zdolnościami oraz umiejętnością składania życzeń, przygotowując kartki świąteczne dla koleżanek i kolegów ze Szkoły Polskiej przy Konsulacie Generalnym RP w Monachium z siedzibą w Remseck. Nasze szkoły połączył projekt Biura Duszpasterstwa Emigracji Polskiej pt. „WSZYSCY POLACY JEDNA RODZINA”. Świąteczne prace naszych uczniów dotarły już do Niemiec, a i my otrzymaliśmy życzenia i piękne kartki z krasnoludkiem Hałabałą, za które serdecznie dziękujemy. Zapraszamy do obejrzenia kartek będących częścią projektu, który- mamy nadzieję- jest początkiem owocnej współpracy między naszymi szkołami.