Polska Szkola w Dublinie

Polska Szkola w Irlandii

Międzynarodowa Konferencja Nauczycieli Polonijnych w Ostródzie

W ostatni weekend września Pani Prezes Polskiej Macierzy Szkolnej Pani Małgorzata Rosek wraz z trenerkami dublińskiego Lokalnego Ośrodka Metodycznego Paniami Dorotą Pałatyńską oraz Weroniką Mielewczyk spotkały się na Międzynarodowej Konferencji Metodycznej w Ostródzie, którego organizatorami było Stowarzyszenie Wspólnota Polska z Warszawy. Spotkanie miało na celu wsparcie projektu pt. "Z Kopernikiem przez świat", którego patronat przejęła Pierwsza Dama RP Pani Agata Kornhouser-Duda. Po pracowitym weekendzie panie spotkały się z przedstawicielami Kancelarii Prezydenta RP, aby przedstawić wypracowane projekty. Więcej o tym tutaj: 

WЕДcz PolskД ORPEG Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej Semper Polonia