Polska Szkola w Dublinie

Polska Szkola w Irlandii

KÓŁKO PLASTYCZNE DLA MŁODSZYCH DZIECI

Kółko plastyczne dla młodszych dzieci - grudniowe prace świąteczne.  

Podczas dwóch grudniowych spotkań uczniowie tworzyli choinki i trójwymiarowe gwiazdy świąteczne. Pierwszym etapem przygotowania choinek było sklejanie stożków z zielonego papieru i przyklejanie do nich różnego kształtu makaronu. Gotowe choinki bożonarodzeniowe dekorowaliśmy farbami w aerozolu i brokatem. Na ostatnich przedświątecznych zajęciach uczniowie wycinali i sklejali gwiazdy z kolorowego papieru. Było to nie lada wyzwanie, ale efekt końcowy był niesamowity (co widać na zdjęciach)!

Naszym uczniom oraz ich rodzinom życzymy zdrowych spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych radości, miłości i spokoju, spędzonych w gronie najbliższych oraz szczęśliwego Nowego Roku ! 

Do zobaczenia! 
Pani Kinga i Pani Weronika.  

WЕДcz PolskД ORPEG Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej Semper Polonia