Polska Szkola w Dublinie

Polska Szkola w Irlandii

Klasa 2B zakończyła prace nad pierwszym modułem Projektu Czytam z klasą lekturki spod chmurki.

Uczniowie wywiązali się z czterech zadań, tworząc pomysłowe, ciekawe i pełne barw prace i plakaty, w tym plakaty promujące czytelnictwo. Odczytali i omówili treść dwóch książek; Maja na tropie Jaja i Psie troski pilnie śledząc i ilustrując losy ich bohaterów. Poznali i opisali wybrane zawody związane z transportem wodnym i lądowym, a także zorganizowali przedświąteczną zbiórkę karmy dla podopiecznych schroniska K.W.W.S.P.C.A. opiekującego się psami i kotami.

Bardzo dziękuję moim uczniom za świetną zabawę, wspólne czytanie, wspaniałe prace plastyczne, rewelacyjną współpracę w grupach i gratuluje dotychczasowych osiągnięć.

 

Z pozdrowieniami.

Olga Załęska

 

WЕДcz PolskД ORPEG Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej Semper Polonia