Polska Szkola w Dublinie

Polska Szkola w Irlandii

ZBIÓRKA PIENIĘDZY NA RZECZ POMOCY POLAKOM Z UKRAINY

Szanowni Państwo,

Polska Akademia Wiedzy dołącza do zbiórki prowadzonej przez Stowarzyszenie "Wspólnota Polska", organizacji pozarządowej wspierającej struktury związków Polaków na Wschodzie i organizacje polonijne w świecie.

W najbliższą sobotę, 5 marca w naszej szkole uruchomimy puszki, do których można będzie wrzucić dowolne kwoty pieniężne (w gotówce). Zebrane w ten sposób pieniądze, w imieniu Uczniów, Rodziców i Nauczycieli naszej szkoły przekażemy na konto bankowe ww. organizacji.

Gorąco zachęcamy Państwa do dołączenia do zbiórki, by wesprzeć naszych Rodaków, którzy w wyniku ataku wojsk rosyjskich, są zmuszeni opuścić swoje domy w Kijowie, Lwowie, Iwano-Frankowsku, Żytomierzu, Zaporożu, Winnicy, Charkowie i innych regionach Ukrainy.

Każda nawet najmniejsza wpłata może pomóc.

Z wyrazami szacunku
Nauczyciele i Dyrekcja szkoły PAK

WЕДcz PolskД ORPEG Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej Semper Polonia