KOŁO PLASTYCZNE  AKWARELA - PROWADZI ANNA WALKO

To, co się w największym wysiłku tworzy, winno wyglądać tak, jakby powstało szybko, prawie bez
wysiłku, z zupełną łatwością, na przekór prawdzie.

Michał Anioł

Założeniem pracowni jest rozbudzenie pasji i chęci do tworzenia szeroko rozumianej sztuki plastycznej. Zajęcia z zakresu edukacji artystyczne skierowana są do dzieci i młodzieży.
Naszym celem jest wspomaganie i ukierunkowanie w indywidualnym rozwoju ucznia. Kształtowanie i rozwijanie inteligencji wizualno-przestrzennej, odkrywając talenty, nowe pasje i umiejętności.
Równocześnie zdając sobie sprawę z tego, że nie zawsze efekt końcowy musi być perfekcyjny. Zakładając, że młody twórca czerpie najwięcej doświadczenia i radości w samym procesie twórczym. W pracowni plastycznej chcielibyśmy uniknąć wszelkiej presji ze strony odbiorcy. Presji-bycia perfekcyjnym. Założeniem naszym jest ciężka praca lecz w atmosferze wzajemnej akceptacji. Jeśli chcesz przeżyć wspaniałą przygodę ze sztuką to jest dobre miejsce dla ciebie :) ZAPRASZAMY

KOŁO CHEMICZNO- FIZYCZNE-  PROWADZI  DOMINIKA BLEHM

Koło chemiczno-fizyczne zaprasza na zajęcia uczniów klas od 4-6 które obejmują w równym stopniu zagadnienia związane z takimi dziedzinami nauki jak biologia, chemia, fizyka.

Dzieci dowiedzą się co to są cząsteczki, a wykorzystując akcesoria plastyczne zbudują modele znanych związków chemicznych. Przekonają się jak nieprzewidywalne mogą być różne reakcje chemiczne wykorzystując proste odczynniki chemiczne jakie można znaleźć w zasobach kuchennych każdego domu. Poznają podstawy budowy komórki, zobaczą ją pod mikroskopem, dowiedzą się w jaki sposób funkcjonuje. Uczniowie wykonują swoje własne preparaty mikroskopowe z cebuli czy plastikowe figurki z mleka. To tylko niektóre propozycje zajęć które wprowadzą dzieci w świat nauk przyrodniczych.

“ Nie istnieje żadna logiczna reguła, według której można odkryć podstawowe prawa przyrody. Zdolna jest do tego tylko i wyłącznie intuicja “

/Albert Einstein/

ZUMBA  DLA DZIECI I RODZICÓW PROWADZI JUSTYNA MIKOŁAJCZYK

To taniec zainspirowany połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitnes. Zumba zawiera  w sobie element tańca i aerobiku.

ZAJĘCIA SPORTOWE - PROWADZENIE ROBERT WORTMANN

Zajęcia sportowe dla dzieci rozwijają zmysł równowagi i koncentracji. Wzmacniają kości i mięśnie dziecka, organizm zostaje dotleniony. Zajęcia te ćwiczą nie tylko ciało, ale i umysł.

SZKOŁA PŁYWANIA iSwim Academy - PROWADZI JOLANTA TULIKOWSKA-SOBINEK

Szkoła pływania iSwim Academy we współpracy ze szkołą PAK zaprasza rodziców i ich dzieci na zajęcia pływania na obiekcie Westwood Clontarf w soboty w godzinach od 15:30 do 18:45.

Każde dziecko uczestniczące w lokalizacji Westwood ma dłuższe zajęcia niż na innych lokalizacjach w tej samej cenie.

W ofercie również:

-10% zniżki dla rodzeństwa

-25% zniżki dla dzieci, które pływają 2 razy w tygodniu

-motywujące dyplomy "pływak tygodnia"

-certyfikaty ukończenia każdego pływackiego termu

-możliwość darmowego odrabiania zajęć

-dostęp do portalu rodzica gdzie można śledzić postępy dziecka

Więcej informacji pod nr tel: (01) 524 2645 lub stronie internetowej: www.iswim.ie

ZAJĘCIA DODATKOWE Z RELIGII - PRZYGOTOWANIE DO PIERWSZEJ KOMUNII ŚW.  - PROWADZI BEATA WANIC

Celem naszych spotkan, jest przygotowanie dzieci do I Komunii Swietej. Poznajamy podstawowe wiadomości dotyczące prawd wiary, które pomagaj dzieciom w lepszym przygotowaniu do Sakramentu. Zajecia prowadzimy wedlug podrecznika: Mały Katechizm, Przygotowanie do pierwszej spowiedzi i Komunii Świętej, wyd. Opole 2013.

ZAJĘCIA PSYCHOEDUKACYJNE - PROWADZI ALEKSANDRA PEREK

W ramach zajęć lekcyjnych uczniowie naszej szkoły kilka razy w roku mają zajęcia psychoedukacyjne (psychologiczne).  Celem tych zajęć jest poznanie mechanizmów zachowania się człowieka, emocji i przekonań, które wpływają na nasze myśli oraz stosunek do innych. W życiu codziennym rzadko zastanawiamy się nad uczuciami, reakcjami i zachowaniami. Zajęcia psychoedukacyjne mają pomóc uczniom zdobyć umiejętności wykorzystywane w codziennym życiu, w relacjach z rówieśnikami, dorosłymi. Prowadzone są poprzez zabawę, warsztaty, pracę w grupie oraz dyskusję.  Często motywem przewodnim zajęć są aktualnie przeżywane przez klasę problemy/sytuacje, a najczęściej poruszanymi tematami są emocje, ich rozpoznawanie, sposoby radzenia sobie z nimi, komunikacja, stres, uzależnienia.