Polska Szkola w Dublinie

Polska Szkola w Irlandii

  • POLSKA AKADEMIA WIEDZY W DUBLINIE im. A.MICKIEWICZA

    O'CONNELL SECONDARY SCHOOL
    North Richmond Street, Dublin 1
    www.szkolapak.com
    0872 55 99 18
  • DRODZY RODZICE !

    PRZED PAŃSTWEM WYBÓR SZKOŁY POLONIJNEJ DLA DZIECKA.

    Zachęcamy do wyboru Polskiej Akademii Wiedzy w Dublinie.
    Dzięki wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej Wasze dzieci będą
    - poszerzać zakres przyswajanego języka o słownictwo, frazeologie oraz konstrukcje gramatyczne
    - poznawać w ciekawej formie literaturę, historię, geografię i kulturę polską
    - lepiej rozumieć kraj pochodzenia rodziców
    - przygotować się do matury z języka polskiego
    - skorzystać z szerokiej oferty bibliotecznej szkoły
    - uczęszczać na zajęcia z logopedą
  • OFERTA SZKOŁY

    Zajęcia obowiązkowe od godz. 9.00 do 13.15

    - przedszkole dla 3 – 4 latków
    - oddział przedszkolny dla 5 – 6 latków
    - edukacja wczesnoszkolna dla klas 1-3
    - nauczanie przedmiotowe dla klas 4 – 8 oraz liceum
    - przygotowanie do matury z języka polskiego

    Zajęcia dodatkowe od godz.13.20 do 15.00

    - koło plastyczne
    - koło sportowe
    - zajęcia chemiczno – fizyczne
    - język angielski dla rodziców
    - ZUMBA dla dzieci i rodziców ( zajęcia dopłacane przez rodziców)
    - klub LEGO (zajęcia dopłacane przez rodziców)
  • Organizujemy uroczystości, akademie, konkursy szkolne i polonijne.

  • Uczniowie wraz z nauczycielami redagują gazetkę szkolną.

  • Nasi uczniowie wyjeżdżają do Polski na obozy organizowane przez SENAT RP koordynowane przez Stowarzyszenie WSPÓLNOTA POLSKA

  • Odwiedzamy też zaprzyjażnioną szkołę w Płońsku oraz gościmy w Irlandii uczniów i nauczycieli tej szkoły

  • ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO ODWIEDZENIA NASZEJ

    STRONY WWW.SZKOLAPAK.COM

    ORAZ FACEBOOK

    ZAPRASZAMY !!!

          NAUCZYCIELE – WYCHOWAWCY KLAS

 

1. Kornelia Irfan – wychow. grupy przedszkolnej

2. Patrycja  Czerkies – wychow. grupy przedszkolnej

3. Olga Załęska – wychow. klasy 0a / Klub Lego

4. Kinga Mastej – wychow. klasy 0b

5. Mirosława Nowakowska – Lewandowska – wychow. klasy 1a

6. Joanna Jaworska – wychow. klasy 1b

7. Karolina Rusnak – wychow. klasy 2a

8. Ewelina Cierzniak – Jarmuż – wychow. klasy 2b

9. Weronika Mielewczyk – wychow. klasy 3a

10. Monika Kacprzycka – Coyne – wychow. klasy 3b

11. Izabela Nowakowska – wychow. klasy 4

12. Dominika Blehm – wychow. klasy 5 / zaj. fiz. chemiczne

13. Paulina Borkowska – wychow. klasy 6 / zaj. plastyczne

14. Edyta Frison – wychow. klasy 7

15. Agnieszka Bień – wychow. klasy 8

16. Anna Ostapowicz – wychow. liceum/ fakultety dla maturzystów

17. Beata Wanic – religia / biblioteka

18. Milena Rakoczy – logopeda

19. Joanna Gryniewicz – zaj. plastyczne

20. Margarita Szymczyk - muzyka/rytmika

21. Paulina Biskup – j.angielski dla rodziców

22. Robert Wortman – koło sportowe

23. Zumba – Justyna Mikołajczyk

24. Ana Solleiro de Miguel - język hiszpański