Polska Szkola w Dublinie

Polska Szkola w Irlandii

„Albumy kart sprawności” w klasie 3a

Co ma w torbie Rok Stary prócz dwunastu miesięcy??? Sporo ważnych wydarzeń oraz mnóstwo przemyśleń i wątpliwości, co przyniesie Nowy Rok. 
Na progu Nowego Roku często analizujemy, co nam się udało osiągnąć, a nad czym jeszcze musimy popracować. Nasze postanowienia noworoczne często wymagają od nas wielkiego poświęcenia i zaangażowania. Pamiętajmy o tym, że  jeżeli chcemy uzyskać satysfakcjonujące rezultaty – musimy być wytrwali. 
Na sobotnich zajęciach w klasie 3a każdy uczeń miał za zadanie pomyśleć o zdobytych sprawnościach w minionym roku 2017, takich jak: umiejętność pływania, gry na instrumentach, znajomość języka obcego, nauka gotowania, strzelone gole, zdobyte medale w różnych dziedzinach sportu itd. Rozmawialiśmy i analizowaliśmy to, co nam się udało, a nad czym jeszcze musimy popracować. W związku z tym zaplanowaliśmy  swoje własne „Albumy kart sprawności” zawierające zdobyte w Starym Roku umiejętności oraz zadania na rok 2018. Będziemy zaznaczać w nich stopień realizacji naszych zamierzeń. 
Uczniowie intensywnie pracowali. Dało im to większą motywację do realizacji nowo założonych celów. Życzę powodzenia w osiąganiu sukcesów, ale również doskonalenia zdobytych umiejętności -  aby ten Nowy Rok był bardzo owocny. 

Włącz Polskę ORPEG Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej Semper Polonia