Polska Szkola w Dublinie

Polska Szkola w Irlandii

SZKOLNA OLIMIPADA ORTOGRAFICZNA 2018

W najbliższą sobotę 3 marca 2018 r. odbędzie się w naszej szkole Olimpiada Ortograficzna. Wezmą w niej udział reprezentanci klas 1- 3 oraz 4- gimnazjum, wyłonieni podczas klasowych eliminacji. Powalczą oni o zaszczytny tytuł Mistrza Ortografii 2018 w następujących kategoriach wiekowych:

Kl. 1a i 1b

Kl.2a i 2b

Kl. 3a i 3b

Kl.4a, 4b, 5

Kl.6, 7, gimnazjum 

Serdecznie zapraszamy również Rodziców (z wyjątkiem tych, którzy ukończyli polonistykę), aby sprawdzili swoje ortograficzne umiejętności podczas specjalnie dla nich przygotowanego dyktanda. Wszystkich chętnych prosimy o przybycie do szkolnej kawiarenki o wybranej przez siebie godzinie: 9.15 lub 12.30. Na zwycięzców czekają dyplomy oraz nagrody- niespodzianki! 

 

 

 

Włącz Polskę ORPEG Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej Semper Polonia