Na sobotnich zajęciach dzieci spacerowały po "ogrodzie strachu", oglądały dekoracje na święto Halloween, podczas spaceru rozmawialismy z dziećmi o święcie Helloween i jakie tradycje się z nim wiążą
W sali dzieci wykonały duszka oraz lampiony.
Pozdrawiamy,
Agata i Ela