ZAJĘCIA PLASTYCZNE - DIY-zróbTOsam

Zapraszamy na zajęcia rękodzielnicze, które rozwijają kreatywność dzieci.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 5 lat do 15 lat.

Prace plastyczne, twórcze i manualne zabawy najbardziej wzbogacają osobowość dziecka. Rozwijają wyobraźnie, zdolności manualne i możliwości wyładowania emocji. Warto pamiętać, że plastyka to nie tylko kartka papieru i kredki, ale to tysiące możliwości tworzenia ze wszystkiego co znajdziemy wokół!

Na zajęciach plastycznych będziemy tworzyć sztukę z recyklingu, przestrzenne kartki, dekoracje, kreatywne zabawki, będziemy lepić i rzeźbić, malować, wycinać i sklejać, a wszystko co zrobimy będzie wytworem naszej wyobraźni przelanym na papier i materiały jakich będziemy używać!

Będziemy rozwijać nasze pasje i uczyć się nowych technik rękodzieła!

Informacje organizacyjne:

Pierwsze zajęcia 5/10/2019.

Warsztaty odbywać się będą co sobotę, o godzinie 13:20 i trwać będą do 15:00.

Liczba miejsc ograniczona – zapisy na zajęcia u wychowawców klas. Zajęcia są bezpłatne.

Zajęcia są prowadzone przez Magdalenę Annę Bajer autorkę bloga DIY-ZróbToSam - diytozts.blogspot.com, pasjonatkę rękodzieła i tworzenia rzeczy w duchu DIY.