Zakończenie roku szkolnego 2020/21 w Polskiej Akademii Wiedzy im. A. Mickiewicza w Dublinie

„ I nadszedł ten długo wyczekiwany czas ...”

Rok szkolny 2020/21 uważamy za zamknięty. Miniony rok  był niemałym wyzwaniem dla całej społeczności szkolnej, dlatego wszystkim należy się zasłużony odpoczynek.

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego nie miało formy uroczystej akademii, nie było gości i rodziców, wręczania nagród i podziękowań. Nauczyciele postarali się jednak upamiętnić ten dzień na filmikach oraz zdjęciach. Rozdanie świadectw odbyło się kameralnie w salach lekcyjnych, mimo to dało się w szkole wyczuć ten uroczysty czas. Szczególnie wzruszające były pożegnania z uczniami, których we wrześniu już nie zobaczymy, ponieważ wracają do Ojczyzny.

Dziękujemy za cały rok szkolny pełen wrażeń i sukcesów,

życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji

udanego wypoczynku i wielu niezapomnianych przeżyć.

DO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU !

Dyrekcja szkoły PAK