Polska Szkola w Dublinie

Polska Szkola w Irlandii

Sobota w klasie 3A i 3B

Listopad czas rodzinny! 
Jest to miesiac wspomnień i zadumy. Już 1 listopada wspominamy wszystkich świetych. Natomiast 2 listopada zaś tych, którzy od nas odeszli. Zatrzymujemy się nad grobami, zapalamy świeczkę, modlimy się. Otwieramy albumy ze zdjęciami i wspominamy najpiękniejsze chwile, które spędzamy z nasza rodziną. Wesołe wydarzenia, wspólne święta, cudowne zabawy, trudy, choroby, smutne odejścia najbliższych. [emd]

Ale przede wszystkim pamiętamy skąd jesteśmy i dokąd idziemy.

Dziś klasa 3A oraz 3B  stworzyły piękne plakaty ze swoimi rodzinami. Opowiadaliśmy o naszych najbliższych, z którymi jesteśmy każdego dnia! Mama, tata i ja! Tych, którzy są trochę dalej w Polsce - Nasze babcie, dziadkowie, ciocie i wujkowie! Oraz Ci, którzy odeszli na zawsze, ale sa w naszych sercach, myślach i  wspomnieniach. 

A oto jak pracowaliśmy uchwycone w swietle aparatu.

Włącz Polskę ORPEG Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej Semper Polonia