Wyniki konkursu plastycznego z okazji Święta Niepodległości

W sobotę 18 listopada 2017 r. ogłoszone zostały wyniki konkursu plastycznego zorganizowanego z okazji Święta Niepodległości. Najmłodsi mieli wykonać  dowolną techniką godło Polski, czyli białego orła w koronie. Zadaniem uczniów klas trzecich i czwartych było zilustrowanie legendy o Lechu, Czechu i Rusie. Starsze klasy miały przygotować plakat prezentujący jednego z bohaterów niepodległości: T. Kościuszkę, P. Wysockiego, R. Traugutta, J. Dąbrowskiego lub J. Piłsudskiego. Uczniowie przygotowali piękne prace i niełatwo było wybrać te najlepsze.

W każdej grupie wiekowej przyznane zostało pierwsze miejsce oraz wyróżnienie:

Kl.0-2                          I miejsce- Gabriela Cichorczyk kl.2a

                                    wyróżnienie- Ellen Farrelly kl.0a

Kl. 3-4                         I miejsce- Anna O’Brian kl.3a

                                     wyróżnienie- Patryk Kumorek kl. 3b

Kl.5- gimnazjum        I miejsce- Kacper Kowal gimnazjum

                                     wyróżnienie- Sebastian Pełka kl. 7

Zwycięzcy oczywiście otrzymali nagrody- były to pięknie wydane książki, kolorowe dyplomy i słodkie przekąski. Laureatom serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczniom dziękujemy, że znaleźli czas i chęci, by wykonać swoją konkursową pracę.

Włącz Polskę ORPEG Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej Semper Polonia