Zakończenie projektu klasa 3a

W związku z Międzynarodowym Dniem Książki dla Dzieci, który obchodziliśmy 23 kwietnia, klasa 3a powiązała ten temat ze swoim projektem "Czytam z klasą lekturki spod chmurki". Pomyślnie zakończyliśmy 3 moduły oraz otrzymaliśmy certyfikat ukończenia. W ostatnim moduje skupiliśmy się na wierszach Juliana Tuwima oraz Jana Brzechwy. Uczniowie mieli za zadanie przygotować metryczki wiersza oraz przedsatwić głównego bohatera, przygotować informcje o autorze oraz naszkicowac jego portret, a ostatnim zadniem było przygotowanie maski lub opaski na głowę związaną z lekturą. Trzecioklasiści spisali się na medal. W tak ciężkim czasie, świetnie i wytrwale pracowali aby pomyślnie zakończyć projekt, któy rozpoczęliśmy we wrześniu.

BRAWO KLASA 3A