Polska Szkola w Dublinie

Polska Szkola w Irlandii

KÓŁKO PLASTYCZNE - Ozdoby Wielkanocne

Na ostatnich zajęciach uczniowie stworzyli przepiękne ozdoby wielkanocne. Dzieci wykorzystując kwiaty z włóczki, ozdobiły świąteczne pisanki. Do stworzenia takich kraszanek, konieczne było użycie szpilek, lecz uczniowie świetnie sobie z tym zadaniem poradzili. Przypomnijmy, jajka są symbolem odrodzenia/ zmartwychwstania  i zwyciężenia życia nad śmiercią. Gdy jajka były już gotowe, przyszedł czas na zajączki z papieru. Wszystkie rękodzieła przyozdobił bukszpan i kolorowe wstążki. Mamy nadzieję, że piękne stroiki wielkanocne, będą zdobić domy naszych uczniów tworząc świąteczny nastrój.

Naszym uczniom oraz ich rodzinom życzymy, aby te Święta Wielkanocne były wspaniałe, pełne spokoju, rodzinnego ciepła oraz miłości. Wesołego Alleluja ! 
Pani Kinga i pani Monika 

WЕДcz PolskД ORPEG Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej Semper Polonia