Polska Szkola w Dublinie

Polska Szkola w Irlandii

W KRAINIE DNIA I NOCY, CZYLI CZARNO – BIAŁA ZABAWA KARNAWAŁOWA

W sobotę 2 lutego 2019 w godz. od 9.15  do godz. 13.00 w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie dzieci.Dzięki pomocy nauczycieli salę balową przyozdobiły czarno - białe banery, lampiony,  plakaty , balony. Zjawiskowy wygląd, wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Rodzice zadbali o wspaniałe czarno – białe stroje i przebrania, które umożliwiały wcielania się w ulubione postaci. Dostarczały emocji, budziły zaskoczenie i zachwyt. 
Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Zabawa urozmaicana była ciekawymi konkursami prowadzonymi przez Panie Dzień i Noc , a zwycięzcy byli nagradzani cukierkami i drobnymi upominkami.  Była to również okazja do wykonania  pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Niestety radosna zabawa musiała się skończyć. Po godzinie 13.15 zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do swoich domów.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się – serdecznie dziękujemy!

Włącz Polskę ORPEG Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej Semper Polonia