Polska Szkola w Dublinie

Polska Szkola w Irlandii

Wyniki konkursu „TRADYCJE ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA"

W sobotę 19.01.2019r. zostały wręczone nagrody dla uczniów naszej szkoły za  udział w  konkursie plastycznym „TRADYCJE ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, który zorganizowany był przez Towarzystwo Przyjaciół Kultury Ludowej w Krakowie.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za zaproszenie do tego konkursu. Dziękujemy serdecznie za wspaniałe nagrody książkowe oraz przepięknie wykonane dyplomy.  Z niecierpliwością czekamy na kolejne konkursy.

 

 

 

Nagrody otrzymali :

I miejsce – Karolina Mielewczyk klasa 2B

II miejsce – Natalia Sitarska klasa 2A

III miejsce – Nadia Kowalska klasa 1B

Wyróżnienia :

Liliana Domagała klasa 2A

Sebastian Domagała klasa 2A

Julia Skomra klasa 2A

Ola Antolik klasa 1B

Alicja Kutela klasa 1B

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom !!!

Włącz Polskę ORPEG Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej Semper Polonia