Polska Szkola w Dublinie

Polska Szkola w Irlandii

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

W ubiegłą sobotę rozpoczęliśmy Nowy Rok Szkolny 2018/2019. Tradycyjnie zaczęliśmy Mszą św., którą celebrował ksiądz Tomasz, nasz szkolny duszpasterz. Po niej Panie Dyrektor Małgorzata Rosek oraz Beata Wanic odczytały nazwiska wychowawców klas oraz ich uczniów.

W tym roku szkolnym naukę rozpoczęły i kontynuują naukę dzieci w wieku od 4 lat wzwyż. Uczniowie będą brali udział w zajęciach blokowych oraz zajęciach pozalekcyjnych, które można wybrać do 22 września.

Z okazji rozpoczęcia kolejnego etapu nauki życzymy wszystkim naszym uczniom wytrwałości, samych sukcesów w nauce oraz tego, aby czas spędzony w naszej szkole przyniósł tylko uśmiech i radość. Wszystkim rodzicom życzymy powodzenia oraz cierpliwości, bo sobotnia szkoła to nie tylko wyzwanie dla dziecka, ale również dla mamy i taty, którzy mu towarzyszą!!!

Włącz Polskę ORPEG Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej Semper Polonia