Polska Szkola w Dublinie

Polska Szkola w Irlandii

Dzień Edukacji Narodowej

14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty w Polsce oraz w placówkach polonijnych poza granicami naszej Ojczyzny. Upamiętnia on rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej (KEN), utworzonej w 1773 roku przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Dzień Nauczyciela jest doskonałą okazją, by wyrazić wdzięczność naszym nauczycielom, składając im najserdeczniejsze życzenia.

                                          http://parafianieglowice.pl/wp-content/uploads/2014/10/dziennauczyciela.jpg

       Drodzy Nauczyciele!

Z całego serca dziękujemy Wam za wszystkie wspólne chwile, uśmiech i dobrą radę.

Za to, że nigdy w nas nie zwątpiliście, pomimo, że aniołami tylko bywamy 😊

Życzymy Wam dużo szczęścia, wytrwałości oraz radości z wykonywanej pracy.

Włącz Polskę ORPEG Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej Semper Polonia