Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22 w szkole PAK

Szanowni Państwo,

Rok szkolny 2021/2022 rozpoczniemy 4 września 2021 roku o godzinie 9.30. W pierwszym dniu nauki wszyscy zaczynamy o tej samej godzinie i kończymy o godzinie 13.15.

Po przydzieleniu uczniów do swoich klas, nauczyciele wraz z uczniami udają się do sal lekcyjnych na pierwsze zajęcia w nowym roku szkolnym 2021/22.

Uprzejmie prosimy Rodziców o pozostanie przed budynkiem szkoły, zachowując od siebie odpowiedni dystans, ponieważ odbędzie się krótkie spotkanie organizacyjne z Dyrektorem Polskiej Akademii Wiedzy. Prosimy też Państwa o noszenie maseczek na terenie należącym do budynku szkoły.

Na naszej stronie ( żółta zakładka COVID 19) są informacje dotyczące obostrzeń związanych z pandemią, prosimy Rodziców o zapoznanie się z nimi.

Na j stronie szkoły www.szkolpak.com jest umieszczony Kalendarz Szkolny 2021/22.