Polska Szkola w Dublinie

Polska Szkola w Irlandii

WARSZTATY Z JĘZYKA POLSKIEGO DLA MATURZYSTÓW w Polskiej Akademii Wiedzy

W sobotę 10 marca 2018r. o godzinie 12.30   rozpoczną  się warsztaty przeznaczone dla tych, którzy zamierzają zdawać język polski na irlandzkiej maturze. Są one bezpłatne i mogą w nich brać udział również osoby spoza naszej szkoły. Celem tych zajęć jest takie przygotowanie uczniów, by bez problemu rozumieli czytany tekst i potrafili zredagować poprawną wypowiedź pisemną na zadany temat. Te umiejętności są niezbędne podczas matury z języka polskiego w Irlandii. Trzymamy kciuki za wszystkich Maturzystów i życzymy im wytrwałości w nauce naszego pięknego języka!

Projekt jest finansowany przez Ambasadę RP w Dublinie.

Włącz Polskę ORPEG Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej Semper Polonia